Osmaniye Nöbetçi Eczaneleri (05 Aralık 2022 Pazartesi)

Bu sayfada 05 Aralık 2022 Pazartesi mesai bitiminden, 06 Aralık 2022 Salı sabaha kadar açık olan Osmaniye nöbetçi eczanelerinin listesini bulabilirsiniz. Bazı eczaneler, gece boyu nöbet tutmuyor olabilir; bazıları ise icap nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebeple nöbet başında bulunamıyor olabilir. Bu nedenle eczaneye gitmeden önce telefonla açık olduğunu teyit etmeniz tavsiye olunur.

İlçe

Eczane

Bahçe


Konuk Eczanesi

BAHÇELİEVLER MAHALLESİ DEVLET BAHÇELİ BULVARI 15/B OSMANİYE/BAHÇE

0 (328) 999-1801

Düziçi


Sen Eczanesi

BOGAZIÇI MH. ESENLER CAD. HASTANE SK. NO:4/B DÜZIÇI/ OSMANIYE

(328) 876-2482

Kadirli


Olcar Eczanesi

CEMALPASA MAH. TEVFIK PAMPAL CAD. NO:18A/B KADIRLI/OSMANIYE

(328) 718-6699

merkez


Erat Eczanesi

YENİHAYAT HASTENESİNİN İLERİSİNDEKİ MİS FIRINDAN KARABOYUNLU DOLMUŞ GÜZERGAHI YOLUNDA AYNUR FATMA GÖBEĞİ AŞAĞISI MİMAR SİNAN OKULU CİVARI

0 (328) 825-3939

merkez


Cihangir Eczanesi

SEVGİ HASTANESİ KARŞISI DR. DEVLET BAHÇELİ BULVARI 1.ETAP

0 (328) 813-1090

merkez


Karaman Eczanesi

M. Fevzi Çakmak, 7545. Sk. No:22, 80020 Osmaniye Merkez/Osmaniye

0 (328) 813-2818

Toprakkale


Çavuş Eczanesi

FATİH SULTAN MEHMET MAHALLESİ ATATÜRK CADDESİ NO 160/C

0 (328) 802-6360

Osmaniye Nöbetçi Eczane ?

Osmaniye İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Osmaniye Hangi Eczane Nöbetçi ?

Osmaniye İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Osmaniye Nöbetçi Eczane Listesi ?

Osmaniye İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Osmaniye Nöbetçi Eczane Nerede ?

Osmaniye İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Osmaniye Nöbetçi Eczane Bilgileri günlük olarak güncellenmektedir.

Osmaniye Eczane Kaçta Kapanıyor ?

Osmaniye İlindeki Eczaneler hafta içi saat sabah 09:00 akşam 18:00’da kapanmaktadır. Cumartesi ve pazar günleri normal eczaneler kapanır.

Osmaniye Cumartesi günü eczaneler açık mı?

Osmaniye İlindeki Nöbetçi eczaneler cumartesi günü açıktır. İlgili nöbetçi eczane nöbet tarihi ne zaman ise o gün ve sonraki günün sabahına kadar açık olur.

Osmaniye Nöbetçi Eczane Kaçta Kapanıyor ?

Osmaniye İlindeki Nöbet tutan eczanelerden Bazı eczaneler, gece boyu nöbet tutmuyor olabilir; bazıları ise icap nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebeple nöbet başında bulunamıyor olabilir. Bu nedenle eczaneye gitmeden önce telefonla açık olduğunu teyit etmeniz tavsiye olunur.

İcap Nöbeti Nedir ?

Yataklı Tedavi Kurumları İşletme Yönetmeliği’nin 48. Maddesinde, “bünyesinde doğum servisi bulunmayan kurumlarda, hemşire (başhemşire dahil) toplamı ikiden fazla ise, bunlar arasında nöbet uygulanır.” denmektedir. Nöbet türleri ise aynı Yönetmeliğin 42. maddesinde tanımlanmıştır. İcap nöbeti anılan maddenin (C) bendinde; “Uzman adedi nöbet tutacak miktarlardan az, fakat birden fazla olan kurumlarda uzmanlar sırayla ev nöbetini tutarlar. Bunun için, aylık ev nöbet listeleri hazırlanır. Ev nöbetçisi mesai saatleri dışında kurumun idari ve tıbbi her türlü gereklerinden sorumludur. Ev nöbetçisi akşam vizitlerini yapmaya, mesai dışında bulunduğu yeri bildirmeye, kuruma her davette gelmeye mecburdur.” şeklinde tanımlanmıştır.