Kırıkkale Nöbetçi Eczaneleri (05 Aralık 2022 Pazartesi)

Bu sayfada 05 Aralık 2022 Pazartesi mesai bitiminden, 06 Aralık 2022 Salı sabaha kadar açık olan Kırıkkale nöbetçi eczanelerinin listesini bulabilirsiniz. Bazı eczaneler, gece boyu nöbet tutmuyor olabilir; bazıları ise icap nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebeple nöbet başında bulunamıyor olabilir. Bu nedenle eczaneye gitmeden önce telefonla açık olduğunu teyit etmeniz tavsiye olunur.

İlçe

Eczane

merkez


Yalçın Eczanesi

Yaylacık Mah. Ankara Cad. No:25/A Merkez Kırıkkale 

0 (318) 218-2892

merkez


Altan Eczanesi

Yenişehir Mah.İbn-İ Sina Cad. No:1/5 Yahşihan Kırıkkale 

0 (318) 310-0123

merkez


Cennet Eczanesi

0 (318) 618-5433

merkez


Karakeçili Eczanesi

0 (318) 474-3643

merkez


Yeni Şifa Eczanesi

0 (318) 515-3032

Kırıkkale Nöbetçi Eczane ?

Kırıkkale İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırıkkale Hangi Eczane Nöbetçi ?

Kırıkkale İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırıkkale Nöbetçi Eczane Listesi ?

Kırıkkale İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırıkkale Nöbetçi Eczane Nerede ?

Kırıkkale İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Kırıkkale Nöbetçi Eczane Bilgileri günlük olarak güncellenmektedir.

Kırıkkale Eczane Kaçta Kapanıyor ?

Kırıkkale İlindeki Eczaneler hafta içi saat sabah 09:00 akşam 18:00’da kapanmaktadır. Cumartesi ve pazar günleri normal eczaneler kapanır.

Kırıkkale Cumartesi günü eczaneler açık mı?

Kırıkkale İlindeki Nöbetçi eczaneler cumartesi günü açıktır. İlgili nöbetçi eczane nöbet tarihi ne zaman ise o gün ve sonraki günün sabahına kadar açık olur.

Kırıkkale Nöbetçi Eczane Kaçta Kapanıyor ?

Kırıkkale İlindeki Nöbet tutan eczanelerden Bazı eczaneler, gece boyu nöbet tutmuyor olabilir; bazıları ise icap nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebeple nöbet başında bulunamıyor olabilir. Bu nedenle eczaneye gitmeden önce telefonla açık olduğunu teyit etmeniz tavsiye olunur.

İcap Nöbeti Nedir ?

Yataklı Tedavi Kurumları İşletme Yönetmeliği’nin 48. Maddesinde, “bünyesinde doğum servisi bulunmayan kurumlarda, hemşire (başhemşire dahil) toplamı ikiden fazla ise, bunlar arasında nöbet uygulanır.” denmektedir. Nöbet türleri ise aynı Yönetmeliğin 42. maddesinde tanımlanmıştır. İcap nöbeti anılan maddenin (C) bendinde; “Uzman adedi nöbet tutacak miktarlardan az, fakat birden fazla olan kurumlarda uzmanlar sırayla ev nöbetini tutarlar. Bunun için, aylık ev nöbet listeleri hazırlanır. Ev nöbetçisi mesai saatleri dışında kurumun idari ve tıbbi her türlü gereklerinden sorumludur. Ev nöbetçisi akşam vizitlerini yapmaya, mesai dışında bulunduğu yeri bildirmeye, kuruma her davette gelmeye mecburdur.” şeklinde tanımlanmıştır.