Uşak Nöbetçi Eczaneleri (05 Aralık 2022 Pazartesi)

Bu sayfada 05 Aralık 2022 Pazartesi mesai bitiminden, 06 Aralık 2022 Salı sabaha kadar açık olan Uşak nöbetçi eczanelerinin listesini bulabilirsiniz. Bazı eczaneler, gece boyu nöbet tutmuyor olabilir; bazıları ise icap nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebeple nöbet başında bulunamıyor olabilir. Bu nedenle eczaneye gitmeden önce telefonla açık olduğunu teyit etmeniz tavsiye olunur.

İlçe

Eczane

merkez


Yağız Eczanesi

FATİH MAH.2.HUZURKENT SOK.NO:2/A-C

0 (276) 216-7575

merkez


Dönmez Eczanesi

KARAAĞAÇ MAH.GEDİZ ULUYOLU NO:117/A ZÜMRÜT CAMİİ YOLU ÜZERİ

223-0018

merkez


Göksel Eczanesi

M.AKİF ERSOY MAH.ŞEHİT İSMAİL ÇETİN CAD.ŞİFA SOKAK NO:21 AKSE YOLU ÜZERİ

215-4004

Uşak Nöbetçi Eczane ?

Uşak İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Uşak Hangi Eczane Nöbetçi ?

Uşak İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Uşak Nöbetçi Eczane Listesi ?

Uşak İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Uşak Nöbetçi Eczane Nerede ?

Uşak İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Uşak Nöbetçi Eczane Bilgileri günlük olarak güncellenmektedir.

Uşak Eczane Kaçta Kapanıyor ?

Uşak İlindeki Eczaneler hafta içi saat sabah 09:00 akşam 18:00’da kapanmaktadır. Cumartesi ve pazar günleri normal eczaneler kapanır.

Uşak Cumartesi günü eczaneler açık mı?

Uşak İlindeki Nöbetçi eczaneler cumartesi günü açıktır. İlgili nöbetçi eczane nöbet tarihi ne zaman ise o gün ve sonraki günün sabahına kadar açık olur.

Uşak Nöbetçi Eczane Kaçta Kapanıyor ?

Uşak İlindeki Nöbet tutan eczanelerden Bazı eczaneler, gece boyu nöbet tutmuyor olabilir; bazıları ise icap nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebeple nöbet başında bulunamıyor olabilir. Bu nedenle eczaneye gitmeden önce telefonla açık olduğunu teyit etmeniz tavsiye olunur.

İcap Nöbeti Nedir ?

Yataklı Tedavi Kurumları İşletme Yönetmeliği’nin 48. Maddesinde, “bünyesinde doğum servisi bulunmayan kurumlarda, hemşire (başhemşire dahil) toplamı ikiden fazla ise, bunlar arasında nöbet uygulanır.” denmektedir. Nöbet türleri ise aynı Yönetmeliğin 42. maddesinde tanımlanmıştır. İcap nöbeti anılan maddenin (C) bendinde; “Uzman adedi nöbet tutacak miktarlardan az, fakat birden fazla olan kurumlarda uzmanlar sırayla ev nöbetini tutarlar. Bunun için, aylık ev nöbet listeleri hazırlanır. Ev nöbetçisi mesai saatleri dışında kurumun idari ve tıbbi her türlü gereklerinden sorumludur. Ev nöbetçisi akşam vizitlerini yapmaya, mesai dışında bulunduğu yeri bildirmeye, kuruma her davette gelmeye mecburdur.” şeklinde tanımlanmıştır.