Sinop Nöbetçi Eczaneleri (05 Aralık 2022 Pazartesi)

Bu sayfada 05 Aralık 2022 Pazartesi mesai bitiminden, 06 Aralık 2022 Salı sabaha kadar açık olan Sinop nöbetçi eczanelerinin listesini bulabilirsiniz. Bazı eczaneler, gece boyu nöbet tutmuyor olabilir; bazıları ise icap nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebeple nöbet başında bulunamıyor olabilir. Bu nedenle eczaneye gitmeden önce telefonla açık olduğunu teyit etmeniz tavsiye olunur.

İlçe

Eczane

Ayancık


Yüksel Eczanesi

YALI MAH.ATATÜRK CAD.NO:26/A

0 (368) 613-1631

Boyabat


Büyük Eczanesi

KUMLUK MAH. STADYUM CAD. NO:17

0 (368) 315-2785

Durağan


Erdoğan Eczanesi

MERKEZ MAH. PLEVNE CAD. NO:27/A

0 (368) 416-2277

Erfelek


Erfelek Eczanesi

CUMHURİYET MEYDANI NO:18

0 (368) 511-2039

Gerze


Yumuk Eczanesi

ÇARŞI MAH.GENERAL OSMAN PAMUKOĞLU CAD.NO:6

0 (368) 718-4428

merkez


Kaya Eczanesi

KORUCUK KÖYÜ TIRKIŞLAR MEVKİİ NO:9/1-B

0 (368) 261-4540

Türkeli


Türkeli Eczanesi

GÜZELYURT MAH. ERDEMBEY CAD. CAMİ SOK. NO:7/B

0 (368) 671-2420

Sinop Nöbetçi Eczane ?

Sinop İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sinop Hangi Eczane Nöbetçi ?

Sinop İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sinop Nöbetçi Eczane Listesi ?

Sinop İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sinop Nöbetçi Eczane Nerede ?

Sinop İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Sinop Nöbetçi Eczane Bilgileri günlük olarak güncellenmektedir.

Sinop Eczane Kaçta Kapanıyor ?

Sinop İlindeki Eczaneler hafta içi saat sabah 09:00 akşam 18:00’da kapanmaktadır. Cumartesi ve pazar günleri normal eczaneler kapanır.

Sinop Cumartesi günü eczaneler açık mı?

Sinop İlindeki Nöbetçi eczaneler cumartesi günü açıktır. İlgili nöbetçi eczane nöbet tarihi ne zaman ise o gün ve sonraki günün sabahına kadar açık olur.

Sinop Nöbetçi Eczane Kaçta Kapanıyor ?

Sinop İlindeki Nöbet tutan eczanelerden Bazı eczaneler, gece boyu nöbet tutmuyor olabilir; bazıları ise icap nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebeple nöbet başında bulunamıyor olabilir. Bu nedenle eczaneye gitmeden önce telefonla açık olduğunu teyit etmeniz tavsiye olunur.

İcap Nöbeti Nedir ?

Yataklı Tedavi Kurumları İşletme Yönetmeliği’nin 48. Maddesinde, “bünyesinde doğum servisi bulunmayan kurumlarda, hemşire (başhemşire dahil) toplamı ikiden fazla ise, bunlar arasında nöbet uygulanır.” denmektedir. Nöbet türleri ise aynı Yönetmeliğin 42. maddesinde tanımlanmıştır. İcap nöbeti anılan maddenin (C) bendinde; “Uzman adedi nöbet tutacak miktarlardan az, fakat birden fazla olan kurumlarda uzmanlar sırayla ev nöbetini tutarlar. Bunun için, aylık ev nöbet listeleri hazırlanır. Ev nöbetçisi mesai saatleri dışında kurumun idari ve tıbbi her türlü gereklerinden sorumludur. Ev nöbetçisi akşam vizitlerini yapmaya, mesai dışında bulunduğu yeri bildirmeye, kuruma her davette gelmeye mecburdur.” şeklinde tanımlanmıştır.