Siirt Nöbetçi Eczaneleri (05 Aralık 2022 Pazartesi)

Bu sayfada 05 Aralık 2022 Pazartesi mesai bitiminden, 06 Aralık 2022 Salı sabaha kadar açık olan Siirt nöbetçi eczanelerinin listesini bulabilirsiniz. Bazı eczaneler, gece boyu nöbet tutmuyor olabilir; bazıları ise icap nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebeple nöbet başında bulunamıyor olabilir. Bu nedenle eczaneye gitmeden önce telefonla açık olduğunu teyit etmeniz tavsiye olunur.

İlçe

Eczane

Baykan


Derman Eczanesi

BAYKAN Ziyaret Beldesi Kervan Cad. No:27/A

Baykan


Özkan Eczanesi

BAYKAN Karşıyaka mah. Turgut Özal Bulv.No:28/c

Kurtalan


Tabiat Eczanesi

Beykent Cad. Yenidoğan Çarşısı No43 Kurtalan/Siirt

0 (484) 411-4201

merkez


Yıldız Eczanesi

Kooperatif Mah. Hz. Fakirıllah Cad. 1760 Sok Bila Nolu Merkez/Siirt

0 (484) 223-2096

merkez


Botan Eczanesi

Doğan Mah. Veysi Oran Cad. No 51 Merkez/Siirt

0 (484) 223-2021

Pervari


Sağlık Eczanesi

Aydın Mah. Cumhuriyet Cad.No2 Pervari/Siirt

0 (484) 361-2270

Siirt Nöbetçi Eczane ?

Siirt İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Siirt Hangi Eczane Nöbetçi ?

Siirt İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Siirt Nöbetçi Eczane Listesi ?

Siirt İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Siirt Nöbetçi Eczane Nerede ?

Siirt İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Siirt Nöbetçi Eczane Bilgileri günlük olarak güncellenmektedir.

Siirt Eczane Kaçta Kapanıyor ?

Siirt İlindeki Eczaneler hafta içi saat sabah 09:00 akşam 18:00’da kapanmaktadır. Cumartesi ve pazar günleri normal eczaneler kapanır.

Siirt Cumartesi günü eczaneler açık mı?

Siirt İlindeki Nöbetçi eczaneler cumartesi günü açıktır. İlgili nöbetçi eczane nöbet tarihi ne zaman ise o gün ve sonraki günün sabahına kadar açık olur.

Siirt Nöbetçi Eczane Kaçta Kapanıyor ?

Siirt İlindeki Nöbet tutan eczanelerden Bazı eczaneler, gece boyu nöbet tutmuyor olabilir; bazıları ise icap nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebeple nöbet başında bulunamıyor olabilir. Bu nedenle eczaneye gitmeden önce telefonla açık olduğunu teyit etmeniz tavsiye olunur.

İcap Nöbeti Nedir ?

Yataklı Tedavi Kurumları İşletme Yönetmeliği’nin 48. Maddesinde, “bünyesinde doğum servisi bulunmayan kurumlarda, hemşire (başhemşire dahil) toplamı ikiden fazla ise, bunlar arasında nöbet uygulanır.” denmektedir. Nöbet türleri ise aynı Yönetmeliğin 42. maddesinde tanımlanmıştır. İcap nöbeti anılan maddenin (C) bendinde; “Uzman adedi nöbet tutacak miktarlardan az, fakat birden fazla olan kurumlarda uzmanlar sırayla ev nöbetini tutarlar. Bunun için, aylık ev nöbet listeleri hazırlanır. Ev nöbetçisi mesai saatleri dışında kurumun idari ve tıbbi her türlü gereklerinden sorumludur. Ev nöbetçisi akşam vizitlerini yapmaya, mesai dışında bulunduğu yeri bildirmeye, kuruma her davette gelmeye mecburdur.” şeklinde tanımlanmıştır.