Malatya Nöbetçi Eczaneleri (05 Aralık 2022 Pazartesi)

Bu sayfada 05 Aralık 2022 Pazartesi mesai bitiminden, 06 Aralık 2022 Salı sabaha kadar açık olan Malatya nöbetçi eczanelerinin listesini bulabilirsiniz. Bazı eczaneler, gece boyu nöbet tutmuyor olabilir; bazıları ise icap nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebeple nöbet başında bulunamıyor olabilir. Bu nedenle eczaneye gitmeden önce telefonla açık olduğunu teyit etmeniz tavsiye olunur.

İlçe

Eczane

merkez


Ibni Sina Eczanesi

AKPINAR ASLANTEPE CD.NO:28

0 (422) 324-6974

merkez


Ikizler Eczanesi

GEDİK MAH. MEHMET KAVUK BULVARI NO:79/B HASAN ÇALIK DEVLET HASTANESİ KARŞ.

0 (422) 481-4144

merkez


Doğan Eczanesi

TURGUT TELEMELLİ CAD. KIZ MESLEK LİSESİ ARKASI ALT GEÇİT YANI

0 (422) 325-7343

merkez


Selçuk Eczanesi

CENGİZTOPEL CAD: MÜCELLİ SAĞLIK OCAĞI KARŞISI

0 (422) 326-1615

merkez


Nur Eczanesi

YILDIZTEPE MH. YEŞİLÇAM CAD. ÇÖŞNÜK KAVŞAĞI NO:60/B

0 (422) 502-5555

Malatya Nöbetçi Eczane ?

Malatya İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Malatya Hangi Eczane Nöbetçi ?

Malatya İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Malatya Nöbetçi Eczane Listesi ?

Malatya İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Malatya Nöbetçi Eczane Nerede ?

Malatya İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Malatya Nöbetçi Eczane Bilgileri günlük olarak güncellenmektedir.

Malatya Eczane Kaçta Kapanıyor ?

Malatya İlindeki Eczaneler hafta içi saat sabah 09:00 akşam 18:00’da kapanmaktadır. Cumartesi ve pazar günleri normal eczaneler kapanır.

Malatya Cumartesi günü eczaneler açık mı?

Malatya İlindeki Nöbetçi eczaneler cumartesi günü açıktır. İlgili nöbetçi eczane nöbet tarihi ne zaman ise o gün ve sonraki günün sabahına kadar açık olur.

Malatya Nöbetçi Eczane Kaçta Kapanıyor ?

Malatya İlindeki Nöbet tutan eczanelerden Bazı eczaneler, gece boyu nöbet tutmuyor olabilir; bazıları ise icap nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebeple nöbet başında bulunamıyor olabilir. Bu nedenle eczaneye gitmeden önce telefonla açık olduğunu teyit etmeniz tavsiye olunur.

İcap Nöbeti Nedir ?

Yataklı Tedavi Kurumları İşletme Yönetmeliği’nin 48. Maddesinde, “bünyesinde doğum servisi bulunmayan kurumlarda, hemşire (başhemşire dahil) toplamı ikiden fazla ise, bunlar arasında nöbet uygulanır.” denmektedir. Nöbet türleri ise aynı Yönetmeliğin 42. maddesinde tanımlanmıştır. İcap nöbeti anılan maddenin (C) bendinde; “Uzman adedi nöbet tutacak miktarlardan az, fakat birden fazla olan kurumlarda uzmanlar sırayla ev nöbetini tutarlar. Bunun için, aylık ev nöbet listeleri hazırlanır. Ev nöbetçisi mesai saatleri dışında kurumun idari ve tıbbi her türlü gereklerinden sorumludur. Ev nöbetçisi akşam vizitlerini yapmaya, mesai dışında bulunduğu yeri bildirmeye, kuruma her davette gelmeye mecburdur.” şeklinde tanımlanmıştır.