Gümüşhane Nöbetçi Eczaneleri (05 Aralık 2022 Pazartesi)

Bu sayfada 05 Aralık 2022 Pazartesi mesai bitiminden, 06 Aralık 2022 Salı sabaha kadar açık olan Gümüşhane nöbetçi eczanelerinin listesini bulabilirsiniz. Bazı eczaneler, gece boyu nöbet tutmuyor olabilir; bazıları ise icap nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebeple nöbet başında bulunamıyor olabilir. Bu nedenle eczaneye gitmeden önce telefonla açık olduğunu teyit etmeniz tavsiye olunur.

İlçe

Eczane

Kelkit


Erdem Eczanesi

AYDIN DOĞAN CAD.CUMHURİYET MAH. İLHAN SOK.NO:100 AYDIN DOĞAN CAD.CUMHURİYET MAH. İLHAN SOK.NO:100 GUMUSHANE/KELKİT

0 (456) 317-1747

Kürtün


Kürtün Sımge Eczanesi

2.TRANSIT CADDE NO:3/B BELEDİYE YANI ÖĞRETMEN EVİ KARŞISI

0 (456) 711-6393

merkez


Gümüşhane Eczanesi

DALTABAN CADDESİ ÇİÇEK APARTMANI NO:71/Z5 DEVLET HASTANESİ YANI

0 (456) 213-3767

Şiran


Yaşam Eczanesi

TEKKE MAH.ŞEHİT TEĞMEN TUNA KARA CAD. NO:18/A

0 (456) 511-7720

Torul


Öztürk Eczanesi

ATATÜRK CADDESI NO:66

0 (456) 611-2275

Gümüşhane Nöbetçi Eczane ?

Gümüşhane İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Gümüşhane Hangi Eczane Nöbetçi ?

Gümüşhane İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Gümüşhane Nöbetçi Eczane Listesi ?

Gümüşhane İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Gümüşhane Nöbetçi Eczane Nerede ?

Gümüşhane İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Gümüşhane Nöbetçi Eczane Bilgileri günlük olarak güncellenmektedir.

Gümüşhane Eczane Kaçta Kapanıyor ?

Gümüşhane İlindeki Eczaneler hafta içi saat sabah 09:00 akşam 18:00’da kapanmaktadır. Cumartesi ve pazar günleri normal eczaneler kapanır.

Gümüşhane Cumartesi günü eczaneler açık mı?

Gümüşhane İlindeki Nöbetçi eczaneler cumartesi günü açıktır. İlgili nöbetçi eczane nöbet tarihi ne zaman ise o gün ve sonraki günün sabahına kadar açık olur.

Gümüşhane Nöbetçi Eczane Kaçta Kapanıyor ?

Gümüşhane İlindeki Nöbet tutan eczanelerden Bazı eczaneler, gece boyu nöbet tutmuyor olabilir; bazıları ise icap nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebeple nöbet başında bulunamıyor olabilir. Bu nedenle eczaneye gitmeden önce telefonla açık olduğunu teyit etmeniz tavsiye olunur.

İcap Nöbeti Nedir ?

Yataklı Tedavi Kurumları İşletme Yönetmeliği’nin 48. Maddesinde, “bünyesinde doğum servisi bulunmayan kurumlarda, hemşire (başhemşire dahil) toplamı ikiden fazla ise, bunlar arasında nöbet uygulanır.” denmektedir. Nöbet türleri ise aynı Yönetmeliğin 42. maddesinde tanımlanmıştır. İcap nöbeti anılan maddenin (C) bendinde; “Uzman adedi nöbet tutacak miktarlardan az, fakat birden fazla olan kurumlarda uzmanlar sırayla ev nöbetini tutarlar. Bunun için, aylık ev nöbet listeleri hazırlanır. Ev nöbetçisi mesai saatleri dışında kurumun idari ve tıbbi her türlü gereklerinden sorumludur. Ev nöbetçisi akşam vizitlerini yapmaya, mesai dışında bulunduğu yeri bildirmeye, kuruma her davette gelmeye mecburdur.” şeklinde tanımlanmıştır.