Erzincan Nöbetçi Eczaneleri (05 Aralık 2022 Pazartesi)

Bu sayfada 05 Aralık 2022 Pazartesi mesai bitiminden, 06 Aralık 2022 Salı sabaha kadar açık olan Erzincan nöbetçi eczanelerinin listesini bulabilirsiniz. Bazı eczaneler, gece boyu nöbet tutmuyor olabilir; bazıları ise icap nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebeple nöbet başında bulunamıyor olabilir. Bu nedenle eczaneye gitmeden önce telefonla açık olduğunu teyit etmeniz tavsiye olunur.

İlçe

Eczane

Çayırlı


Çayırlı Eczanesi

ATATÜRK MAHALLESI HÜKÜMET CADDESI NO:5 ÇAYIRLI

0 (446) 311-3257

İliç


Fatma Eczanesi

ABDULLAHPAŞA MAH.HÜKÜMET CAD.NO:17/B

0 (541) 636-8983

merkez


Denız Eczanesi

BAŞBAĞLAR MAH.HACI ALİ AKIN CAD.NO: 47/1 ERZINCAN

0 (446) 214-8742

Refahiye


Refahıye Eczanesi

KEMALIYE MAH. ERZINCAN CAD. NO:17/B REFAHİYE ERZINCAN

0 (446) 611-2322

Tercan


Barış Eczanesi

KAZIM KARABEKİR MAH. KERVANSARAY CAD.NO:45/C TERCAN

0 (446) 441-2525

Erzincan Nöbetçi Eczane ?

Erzincan İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Erzincan Hangi Eczane Nöbetçi ?

Erzincan İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Erzincan Nöbetçi Eczane Listesi ?

Erzincan İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Erzincan Nöbetçi Eczane Nerede ?

Erzincan İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Erzincan Nöbetçi Eczane Bilgileri günlük olarak güncellenmektedir.

Erzincan Eczane Kaçta Kapanıyor ?

Erzincan İlindeki Eczaneler hafta içi saat sabah 09:00 akşam 18:00’da kapanmaktadır. Cumartesi ve pazar günleri normal eczaneler kapanır.

Erzincan Cumartesi günü eczaneler açık mı?

Erzincan İlindeki Nöbetçi eczaneler cumartesi günü açıktır. İlgili nöbetçi eczane nöbet tarihi ne zaman ise o gün ve sonraki günün sabahına kadar açık olur.

Erzincan Nöbetçi Eczane Kaçta Kapanıyor ?

Erzincan İlindeki Nöbet tutan eczanelerden Bazı eczaneler, gece boyu nöbet tutmuyor olabilir; bazıları ise icap nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebeple nöbet başında bulunamıyor olabilir. Bu nedenle eczaneye gitmeden önce telefonla açık olduğunu teyit etmeniz tavsiye olunur.

İcap Nöbeti Nedir ?

Yataklı Tedavi Kurumları İşletme Yönetmeliği’nin 48. Maddesinde, “bünyesinde doğum servisi bulunmayan kurumlarda, hemşire (başhemşire dahil) toplamı ikiden fazla ise, bunlar arasında nöbet uygulanır.” denmektedir. Nöbet türleri ise aynı Yönetmeliğin 42. maddesinde tanımlanmıştır. İcap nöbeti anılan maddenin (C) bendinde; “Uzman adedi nöbet tutacak miktarlardan az, fakat birden fazla olan kurumlarda uzmanlar sırayla ev nöbetini tutarlar. Bunun için, aylık ev nöbet listeleri hazırlanır. Ev nöbetçisi mesai saatleri dışında kurumun idari ve tıbbi her türlü gereklerinden sorumludur. Ev nöbetçisi akşam vizitlerini yapmaya, mesai dışında bulunduğu yeri bildirmeye, kuruma her davette gelmeye mecburdur.” şeklinde tanımlanmıştır.