Bitlis Nöbetçi Eczaneleri (05 Aralık 2022 Pazartesi)

Bu sayfada 05 Aralık 2022 Pazartesi mesai bitiminden, 06 Aralık 2022 Salı sabaha kadar açık olan Bitlis nöbetçi eczanelerinin listesini bulabilirsiniz. Bazı eczaneler, gece boyu nöbet tutmuyor olabilir; bazıları ise icap nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebeple nöbet başında bulunamıyor olabilir. Bu nedenle eczaneye gitmeden önce telefonla açık olduğunu teyit etmeniz tavsiye olunur.

İlçe

Eczane

Adilcevaz


Emre Eczanesi

ATATÜRK MAH. HASTANE CADDESİ NO:46/D

0 (434) 311-2020

Ahlat


Derman Eczanesi

SELÇUKLU MAHALLESİ SELÇUKLU SOKAK NO:91/95B

0 (434) 412-5040

Güroymak


Sifa Eczanesi

MUS CAD. NO:6 GÜROYMAK

0 (434) 511-3740

Hizan


Yeni Hizan Eczanesi

KÜLTÜR MAH. HÜKÜMET CAD. NO:46/D

0 (434) 611-2443

merkez


Deva Eczanesi

BEŞMİNARE MAH. MEHDİCAN APT. DEVLET HASTANESİ YANI NO:1

0 (434) 246-8750

Tatvan


Defne Eczanesi

CUMHURİYET CAD.AYDINLAR MAH.NO:96/A TATVAN/BİTLİS

0 (434) 827-2626

Tatvan


Mutlu Eczanesi

KARŞIYAKA MAH. HASTANE CAD. SAĞLIK İŞ MERKEZİ NO:G/20

0 (434) 829-1111

Bitlis Nöbetçi Eczane ?

Bitlis İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bitlis Hangi Eczane Nöbetçi ?

Bitlis İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bitlis Nöbetçi Eczane Listesi ?

Bitlis İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bitlis Nöbetçi Eczane Nerede ?

Bitlis İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Bitlis Nöbetçi Eczane Bilgileri günlük olarak güncellenmektedir.

Bitlis Eczane Kaçta Kapanıyor ?

Bitlis İlindeki Eczaneler hafta içi saat sabah 09:00 akşam 18:00’da kapanmaktadır. Cumartesi ve pazar günleri normal eczaneler kapanır.

Bitlis Cumartesi günü eczaneler açık mı?

Bitlis İlindeki Nöbetçi eczaneler cumartesi günü açıktır. İlgili nöbetçi eczane nöbet tarihi ne zaman ise o gün ve sonraki günün sabahına kadar açık olur.

Bitlis Nöbetçi Eczane Kaçta Kapanıyor ?

Bitlis İlindeki Nöbet tutan eczanelerden Bazı eczaneler, gece boyu nöbet tutmuyor olabilir; bazıları ise icap nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebeple nöbet başında bulunamıyor olabilir. Bu nedenle eczaneye gitmeden önce telefonla açık olduğunu teyit etmeniz tavsiye olunur.

İcap Nöbeti Nedir ?

Yataklı Tedavi Kurumları İşletme Yönetmeliği’nin 48. Maddesinde, “bünyesinde doğum servisi bulunmayan kurumlarda, hemşire (başhemşire dahil) toplamı ikiden fazla ise, bunlar arasında nöbet uygulanır.” denmektedir. Nöbet türleri ise aynı Yönetmeliğin 42. maddesinde tanımlanmıştır. İcap nöbeti anılan maddenin (C) bendinde; “Uzman adedi nöbet tutacak miktarlardan az, fakat birden fazla olan kurumlarda uzmanlar sırayla ev nöbetini tutarlar. Bunun için, aylık ev nöbet listeleri hazırlanır. Ev nöbetçisi mesai saatleri dışında kurumun idari ve tıbbi her türlü gereklerinden sorumludur. Ev nöbetçisi akşam vizitlerini yapmaya, mesai dışında bulunduğu yeri bildirmeye, kuruma her davette gelmeye mecburdur.” şeklinde tanımlanmıştır.