Bilecik Nöbetçi Eczaneleri (05 Aralık 2022 Pazartesi)

Bu sayfada 05 Aralık 2022 Pazartesi mesai bitiminden, 06 Aralık 2022 Salı sabaha kadar açık olan Bilecik nöbetçi eczanelerinin listesini bulabilirsiniz. Bazı eczaneler, gece boyu nöbet tutmuyor olabilir; bazıları ise icap nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebeple nöbet başında bulunamıyor olabilir. Bu nedenle eczaneye gitmeden önce telefonla açık olduğunu teyit etmeniz tavsiye olunur.

İlçe

Eczane

Bozüyük


Nuran Eczanesi

KASIMPAŞA MAH.İSMET İNÖNÜ CAD. NO:5/B

0 (228) 314-7977

Gölpazarı


Gölpazarı Eczanesi

İSTİKLAL MAH. GAZİPAŞA MEYDANI NO:3/B

0 (228) 411-3078

merkez


Doğa Eczanesi

HÜRRİYET MAH.KAYIBOYU SOK.NO:19/A

0 (228) 212-8855

Osmaneli


Osmaneli Eczanesi

CAMİKEBİR MAH. PROF. DR. YUNUS SÖYLET CAD. NO:25/A

0 (228) 461-2448

Pazaryeri


Karakuş Eczanesi

DOĞANLAR MAH.YUKARIKÖYLER SOK.NO:6/A

0 (228) 381-4494

Söğüt


Sehırlı Eczanesi

KAYHAN MAH. ERTUGRULGAZI CAD.NO:34/B SÖGÜT/BILECIK

0 (228) 361-3121

Bilecik Nöbetçi Eczane ?

Bilecik İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bilecik Hangi Eczane Nöbetçi ?

Bilecik İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bilecik Nöbetçi Eczane Listesi ?

Bilecik İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bilecik Nöbetçi Eczane Nerede ?

Bilecik İlindeki Bugün belirtilen nöbetçi eczanelere internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Bilecik Nöbetçi Eczane Bilgileri günlük olarak güncellenmektedir.

Bilecik Eczane Kaçta Kapanıyor ?

Bilecik İlindeki Eczaneler hafta içi saat sabah 09:00 akşam 18:00’da kapanmaktadır. Cumartesi ve pazar günleri normal eczaneler kapanır.

Bilecik Cumartesi günü eczaneler açık mı?

Bilecik İlindeki Nöbetçi eczaneler cumartesi günü açıktır. İlgili nöbetçi eczane nöbet tarihi ne zaman ise o gün ve sonraki günün sabahına kadar açık olur.

Bilecik Nöbetçi Eczane Kaçta Kapanıyor ?

Bilecik İlindeki Nöbet tutan eczanelerden Bazı eczaneler, gece boyu nöbet tutmuyor olabilir; bazıları ise icap nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebeple nöbet başında bulunamıyor olabilir. Bu nedenle eczaneye gitmeden önce telefonla açık olduğunu teyit etmeniz tavsiye olunur.

İcap Nöbeti Nedir ?

Yataklı Tedavi Kurumları İşletme Yönetmeliği’nin 48. Maddesinde, “bünyesinde doğum servisi bulunmayan kurumlarda, hemşire (başhemşire dahil) toplamı ikiden fazla ise, bunlar arasında nöbet uygulanır.” denmektedir. Nöbet türleri ise aynı Yönetmeliğin 42. maddesinde tanımlanmıştır. İcap nöbeti anılan maddenin (C) bendinde; “Uzman adedi nöbet tutacak miktarlardan az, fakat birden fazla olan kurumlarda uzmanlar sırayla ev nöbetini tutarlar. Bunun için, aylık ev nöbet listeleri hazırlanır. Ev nöbetçisi mesai saatleri dışında kurumun idari ve tıbbi her türlü gereklerinden sorumludur. Ev nöbetçisi akşam vizitlerini yapmaya, mesai dışında bulunduğu yeri bildirmeye, kuruma her davette gelmeye mecburdur.” şeklinde tanımlanmıştır.